Mapa

Levné lety z Barcelona do Miami International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Miami...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Miami International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 429 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 7553 kilometrů

9 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

American Airlines

Miami International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Miami International je jedno letiště: Miami International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Miami International je 5 429 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 50 min. je průměrná doba letu Barcelona - Miami International.
4 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do Miami International.
6 letů týdně létá z Barcelona do Miami International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Miami. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Miami. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Miami mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Miami přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Miami hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Miami. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.