Mapa

Levné lety z Barcelona do Neapol International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Neapol...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Neapol International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

665 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

21

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1023 kilometrů

1 hod. 50 min.

Neapol International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Neapol International je jedno letiště: Neapol International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Neapol International je 665 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 50 min. je průměrná doba letu Barcelona - Neapol International.
4 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do Neapol International.
21 letů týdně létá z Barcelona do Neapol International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Neapol. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Neapol. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Neapol mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Neapol přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Neapol hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Neapol. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.