Mapa

Levné lety z Barcelona do New York

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace New York...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - New York

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 686 Kč

Přímých leteckých spojů

12

Letů týdně

23

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6158 kilometrů

8 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Norwegian

New York John F Kennedy, New York Newark, New York LaGuardia a Stewart International

4 letiště

Často kladené otázky

V destinaci New York jsou 4 letiště: New York John F Kennedy, New York Newark, New York LaGuardia a Stewart International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - New York je 3 686 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
8 hod. 35 min. je průměrná doba letu Barcelona - New York.
12 leteckých společností létá přímo z Barcelona do New York.
23 letů týdně létá z Barcelona do New York, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do New York. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do New York. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do New York mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do New York přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v New York hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v New York. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.