Mapa

Levné lety z Barcelona do Porto

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Porto...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Porto

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

665 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

45

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 900 kilometrů

1 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Porto

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Porto je jedno letiště: Porto.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Porto je 665 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 40 min. je průměrná doba letu Barcelona - Porto.
4 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do Porto.
45 letů týdně létá z Barcelona do Porto, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Porto. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Porto. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Porto mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Porto přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Porto hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Porto. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.