Mapa

Levné lety z Bělehrad Nikola Tesla do Lublaň

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Lublaň...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Bělehrad Nikola Tesla - Lublaň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 457 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

12

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 482 kilometrů

1 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air Serbia

Lublaň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Lublaň je jedno letiště: Lublaň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bělehrad Nikola Tesla - Lublaň je 2 457 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 5 min. je průměrná doba letu Bělehrad Nikola Tesla - Lublaň.
2 letecké společnosti létají přímo z Bělehrad Nikola Tesla do Lublaň.
12 letů týdně létá z Bělehrad Nikola Tesla do Lublaň, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bělehrad do Lublaň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bělehrad do Lublaň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bělehrad do Lublaň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bělehrad do Lublaň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Lublaň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Lublaň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.