Mapa

Levné lety z Bělehrad Nikola Tesla do Tivat

Informace o letu Bělehrad Nikola Tesla - Tivat

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 670 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

17

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 297 kilometrů

0 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Montenegro Airlines

Tivat

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Tivat je jedno letiště: Tivat.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bělehrad Nikola Tesla - Tivat je 1 670 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 45 min. je průměrná doba letu Bělehrad Nikola Tesla - Tivat.
4 letecké společnosti létají přímo z Bělehrad Nikola Tesla do Tivat.
17 letů týdně létá z Bělehrad Nikola Tesla do Tivat, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bělehrad do Tivat. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bělehrad do Tivat. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bělehrad do Tivat mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bělehrad do Tivat přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tivat hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tivat. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.