Mapa

Levné lety z Bělehrad do Basilej Mulhouse Freiburg

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Basilej...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Bělehrad - Basilej Mulhouse Freiburg

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 355 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1030 kilometrů

2 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Mulhouse a Basilej Mulhouse Freiburg

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Basilej Mulhouse Freiburg jsou 2 letiště: Mulhouse a Basilej Mulhouse Freiburg.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bělehrad - Basilej Mulhouse Freiburg je 1 355 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 15 min. je průměrná doba letu Bělehrad - Basilej Mulhouse Freiburg.
Jedna letecká společnost létá přímo z Bělehrad do Basilej Mulhouse Freiburg.
3 lety týdně létají z Bělehrad do Basilej Mulhouse Freiburg, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bělehrad do Basilej. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bělehrad do Basilej. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bělehrad do Basilej mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bělehrad do Basilej přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Basilej hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Basilej. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.