Mapa

Levné lety z Bělehrad do Larnaca

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Larnaka...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Bělehrad - Larnaca

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 205 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

1

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1583 kilometrů

2 hod. 24 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air Serbia

Larnaca

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Larnaka je jedno letiště: Larnaca.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bělehrad - Larnaca je 1 205 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 24 min. je průměrná doba letu Bělehrad - Larnaca.
2 letecké společnosti létají přímo z Bělehrad do Larnaca.
Jeden let týdně létá z Bělehrad do Larnaca, a to k měsíci leden.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bělehrad do Larnaka. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bělehrad do Larnaka. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bělehrad do Larnaka mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bělehrad do Larnaka přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Larnaka hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Larnaka. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.