Mapa

Levné lety z Berlín do Boston Logan International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Boston...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Boston Logan International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 523 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6085 kilometrů

10 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Boston Logan International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Boston Logan International je jedno letiště: Boston Logan International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Boston Logan International je 7 523 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
10 hod. 15 min. je průměrná doba letu Berlín - Boston Logan International.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Berlín do Boston Logan International.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Boston. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Boston. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Boston mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Boston přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Boston hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Boston. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.