Mapa

Levné lety z Berlín do Colombo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Colombo...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Colombo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 382 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 7820 kilometrů

11 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Qatar Airways

Colombo Bandaranayake, Colombo Ratmalana, Diyawanna Oya a Kelaniya

4 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Colombo jsou 4 letiště: Colombo Bandaranayake, Colombo Ratmalana, Diyawanna Oya a Kelaniya.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Colombo je 12 382 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 55 min. je průměrná doba letu Berlín - Colombo.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Berlín do Colombo.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Colombo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Colombo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Colombo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Colombo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Colombo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Colombo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.