Mapa

Levné lety z Berlín do Kodaň

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kodaň...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Kodaň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 338 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

47

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 354 kilometrů

0 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Kodaň a Kodaň Roskilde

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kodaň jsou 2 letiště: Kodaň a Kodaň Roskilde.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Kodaň je 1 338 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 55 min. je průměrná doba letu Berlín - Kodaň.
5 leteckých společností létá přímo z Berlín do Kodaň.
47 letů týdně létá z Berlín do Kodaň, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Kodaň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Kodaň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Kodaň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Kodaň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kodaň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kodaň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.