Mapa

Levné lety z Berlín do Edinburgh

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Edinburgh...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Edinburgh

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

664 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

9

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1154 kilometrů

2 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Edinburgh

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Edinburgh je jedno letiště: Edinburgh.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Edinburgh je 664 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 5 min. je průměrná doba letu Berlín - Edinburgh.
2 letecké společnosti létají přímo z Berlín do Edinburgh.
9 letů týdně létá z Berlín do Edinburgh, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Edinburgh. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Edinburgh. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Edinburgh mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Edinburgh přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Edinburgh hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Edinburgh. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.