Mapa

Levné lety z Berlín do Monastir

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Monastir...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Monastir

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 387 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1871 kilometrů

2 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Nouvelair

Monastir

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Monastir je jedno letiště: Monastir.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Monastir je 4 387 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 55 min. je průměrná doba letu Berlín - Monastir.
2 letecké společnosti létají přímo z Berlín do Monastir.
2 lety týdně létají z Berlín do Monastir, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Monastir. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Monastir. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Monastir mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Monastir přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Monastir hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Monastir. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.