Mapa

Levné lety z Berlín do Odessa Central

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Oděsa...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Odessa Central

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

665 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1414 kilometrů

4 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Turkish Airlines

Odessa Central

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Odessa Central je jedno letiště: Odessa Central.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Odessa Central je 665 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 10 min. je průměrná doba letu Berlín - Odessa Central.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Berlín do Odessa Central.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Oděsa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Oděsa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Oděsa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Oděsa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Oděsa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Oděsa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.