Mapa

Levné lety z Berlín do Palma De Mallorca

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Palma de Mallorca...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Palma De Mallorca

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

517 Kč

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

43

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1653 kilometrů

2 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Palma De Mallorca

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Palma De Mallorca je jedno letiště: Palma De Mallorca.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Palma De Mallorca je 517 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 25 min. je průměrná doba letu Berlín - Palma De Mallorca.
8 leteckých společností létá přímo z Berlín do Palma De Mallorca.
43 letů týdně létá z Berlín do Palma De Mallorca, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Palma de Mallorca. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Palma de Mallorca. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Palma de Mallorca mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Palma de Mallorca přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Palma de Mallorca hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Palma de Mallorca. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.