Mapa

Levné lety z Berlín do İstanbul Sabiha Gökçen

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Istanbul...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - İstanbul Sabiha Gökçen

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 011 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

15

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1762 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Himalaya Airlines

İstanbul Sabiha Gökçen

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci İstanbul Sabiha Gökçen je jedno letiště: İstanbul Sabiha Gökçen.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - İstanbul Sabiha Gökçen je 3 011 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Berlín - İstanbul Sabiha Gökçen.
2 letecké společnosti létají přímo z Berlín do İstanbul Sabiha Gökçen.
15 letů týdně létá z Berlín do İstanbul Sabiha Gökçen, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Istanbul. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Istanbul. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Istanbul mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Istanbul přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Istanbul hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Istanbul. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.