Mapa

Levné lety z Berlín do Singapore Changi

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Singapur...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Singapore Changi

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 538 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9939 kilometrů

11 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Scoot Tigerair

Singapore Changi

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Singapore Changi je jedno letiště: Singapore Changi.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Singapore Changi je 10 538 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 45 min. je průměrná doba letu Berlín - Singapore Changi.
2 letecké společnosti létají přímo z Berlín do Singapore Changi.
3 lety týdně létají z Berlín do Singapore Changi, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Singapur. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Singapur. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Singapur mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Singapur přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Singapur hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Singapur. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.