Mapa

Levné lety z Berlín do Tel Aviv

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Tel Aviv...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Tel Aviv

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

968 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

31

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2853 kilometrů

4 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

EL AL Israel Airlines

Ben Gurionovo mezinárodní a Tel Aviv-Yafo Sde Dov

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Tel Aviv jsou 2 letiště: Ben Gurionovo mezinárodní a Tel Aviv-Yafo Sde Dov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Tel Aviv je 968 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 0 min. je průměrná doba letu Berlín - Tel Aviv.
3 letecké společnosti létají přímo z Berlín do Tel Aviv.
31 letů týdně létá z Berlín do Tel Aviv, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Tel Aviv. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Tel Aviv. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Tel Aviv mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Tel Aviv přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tel Aviv hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tel Aviv. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.