Mapa

Levné lety z Berlín do Benátky Treviso

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Benátky...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Benátky Treviso

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

613 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 763 kilometrů

1 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Benátky Treviso

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Benátky Treviso je jedno letiště: Benátky Treviso.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Benátky Treviso je 613 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 35 min. je průměrná doba letu Berlín - Benátky Treviso.
Jedna letecká společnost létá přímo z Berlín do Benátky Treviso.
7 letů týdně létá z Berlín do Benátky Treviso, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Benátky. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Benátky. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Benátky mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Benátky přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Benátky hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Benátky. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.