Mapa

Levné lety z Berlín do Curych

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Curych...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Berlín - Curych

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 769 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

115

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 656 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Curych

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Curych je jedno letiště: Curych.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Berlín - Curych je 1 769 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Berlín - Curych.
5 leteckých společností létá přímo z Berlín do Curych.
115 letů týdně létá z Berlín do Curych, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Berlín do Curych. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Berlín do Curych. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Berlín do Curych mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Berlín do Curych přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Curych hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Curych. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.