Mapa

Levné lety z Brusel International do Menorca

Informace o letu Brusel International - Menorca

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 915 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1229 kilometrů

3 hod. 55 min.

Menorca

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Menorca.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Brusel International - Menorca je 1 915 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 55 min. je průměrná doba letu Brusel International - Menorca.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Brusel International do Menorca.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Brusel do Menorca. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Brusel do Menorca. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Brusel do Menorca mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Brusel do Menorca přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Menorca hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Menorca. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.