Mapa

Levné lety z Paříž Charles de Gaulle do Oslo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Oslo...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Charles de Gaulle - Oslo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 068 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

37

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1288 kilometrů

2 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air France

Oslo Gardermoen a Sandefjord Torp

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Oslo jsou 2 letiště: Oslo Gardermoen a Sandefjord Torp.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Charles de Gaulle - Oslo je 2 068 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 10 min. je průměrná doba letu Paříž Charles de Gaulle - Oslo.
7 leteckých společností létá přímo z Paříž Charles de Gaulle do Oslo.
37 letů týdně létá z Paříž Charles de Gaulle do Oslo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Oslo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Oslo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Oslo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Oslo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Oslo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Oslo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.