Mapa

Levné lety z Chiang Mai do Bangkok

Informace o letu Chiang Mai - Bangkok

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

685 Kč

Přímých leteckých spojů

16

Letů týdně

463

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 582 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Thai AirAsia

Bangkok Suvarnabhumi a Bangkok Don Meung

2 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Čiang Mai do Bangkok. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Čiang Mai do Bangkok. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Čiang Mai do Bangkok mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Čiang Mai do Bangkok přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bangkok hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bangkok. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.