Mapa

Levné lety z Šanghaj do Soul Gimpo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Soul...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Šanghaj - Soul Gimpo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 649 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 856 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Shanghai Airlines

Soul Gimpo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Soul Gimpo je jedno letiště: Soul Gimpo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Šanghaj - Soul Gimpo je 4 649 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Šanghaj - Soul Gimpo.
3 letecké společnosti létají přímo z Šanghaj do Soul Gimpo.
22 letů týdně létá z Šanghaj do Soul Gimpo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Šanghaj do Soul. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Šanghaj do Soul. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Šanghaj do Soul mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Šanghaj do Soul přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Soul hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Soul. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.