Mapa

Levné lety z Šanghaj do Seattle / Tacoma International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Seattle...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Šanghaj - Seattle / Tacoma International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

9 349 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

10

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9209 kilometrů

11 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

Seattle / Tacoma International a Seattle Boeing Fld

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Seattle / Tacoma International jsou 2 letiště: Seattle / Tacoma International a Seattle Boeing Fld.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Šanghaj - Seattle / Tacoma International je 9 349 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 0 min. je průměrná doba letu Šanghaj - Seattle / Tacoma International.
4 letecké společnosti létají přímo z Šanghaj do Seattle / Tacoma International.
10 letů týdně létá z Šanghaj do Seattle / Tacoma International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Šanghaj do Seattle. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Šanghaj do Seattle. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Šanghaj do Seattle mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Šanghaj do Seattle přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Seattle hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Seattle. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.