Mapa

Levné lety z Catania Fontanarossa do Kavala Alexandros

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kavala...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Catania Fontanarossa - Kavala Alexandros

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 908 kilometrů

6 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Kavala Alexandros

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kavala Alexandros je jedno letiště: Kavala Alexandros.
6 hod. 10 min. je průměrná doba letu Catania Fontanarossa - Kavala Alexandros.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Catania Fontanarossa do Kavala Alexandros.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Catania do Kavala. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Catania do Kavala. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Catania do Kavala mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Catania do Kavala přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kavala hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kavala. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.