Mapa

Levné lety z Cardiff do Atény International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Atény...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Cardiff - Atény International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 601 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2604 kilometrů

5 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

KLM

Atény International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Atény International je jedno letiště: Atény International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Cardiff - Atény International je 2 601 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 40 min. je průměrná doba letu Cardiff - Atény International.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Cardiff do Atény International.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Cardiff do Atény. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Cardiff do Atény. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Cardiff do Atény mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Cardiff do Atény přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Atény hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Atény. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.