Mapa

Levné lety z Dháka do Abů Dabí International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Abú Zabí...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Dháka - Abů Dabí International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 576 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

1

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3621 kilometrů

5 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Biman Bangladesh Airlines

Abů Dabí International a Yas Island SPB

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Abů Dabí International jsou 2 letiště: Abů Dabí International a Yas Island SPB.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dháka - Abů Dabí International je 7 576 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 10 min. je průměrná doba letu Dháka - Abů Dabí International.
Jedna letecká společnost létá přímo z Dháka do Abů Dabí International.
Jeden let týdně létá z Dháka do Abů Dabí International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dháka do Abú Zabí. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dháka do Abú Zabí. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dháka do Abú Zabí mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dháka do Abú Zabí přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Abú Zabí hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Abú Zabí. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.