Mapa

Levné lety z Dháka do Abú Zabí

Informace o letu Dháka - Abú Zabí

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 099 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

1

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3623 kilometrů

5 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Biman Bangladesh Airlines

Abů Dabí International a Yas Island SPB

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Abú Zabí jsou 2 letiště: Abů Dabí International a Yas Island SPB.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dháka - Abú Zabí je 10 099 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 10 min. je průměrná doba letu Dháka - Abú Zabí.
Jedna letecká společnost létá přímo z Dháka do Abú Zabí.
Jeden let týdně létá z Dháka do Abú Zabí, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dháka do Abú Zabí. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dháka do Abú Zabí. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dháka do Abú Zabí mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dháka do Abú Zabí přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Abú Zabí hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Abú Zabí. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.