Mapa

Levné lety z Dháka do Kalkata

Informace o letu Dháka - Kalkata

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 773 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

58

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 239 kilometrů

0 hod. 45 min.

Kalkata

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kalkata je jedno letiště: Kalkata.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dháka - Kalkata je 2 773 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 45 min. je průměrná doba letu Dháka - Kalkata.
6 leteckých společností létá přímo z Dháka do Kalkata.
58 letů týdně létá z Dháka do Kalkata, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dháka do Kalkata. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dháka do Kalkata. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dháka do Kalkata mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dháka do Kalkata přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kalkata hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kalkata. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.