Mapa

Levné lety z Dháka do Kathmandu

Informace o letu Dháka - Kathmandu

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 030 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 662 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Biman Bangladesh Airlines

Kathmandu

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kathmandu je jedno letiště: Kathmandu.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dháka - Kathmandu je 5 030 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Dháka - Kathmandu.
Jedna letecká společnost létá přímo z Dháka do Kathmandu.
7 letů týdně létá z Dháka do Kathmandu, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dháka do Káthmándú. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dháka do Káthmándú. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dháka do Káthmándú mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dháka do Káthmándú přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Káthmándú hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Káthmándú. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.