Mapa

Levné lety z Nové Dillí do Kalkata

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kalkata...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nové Dillí - Kalkata

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 971 Kč

Přímých leteckých spojů

11

Letů týdně

223

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1315 kilometrů

2 hod. 0 min.

Kalkata

1 letiště

Prozkoumejte město Kalkata

Často kladené otázky

V destinaci Kalkata je jedno letiště: Kalkata.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nové Dillí - Kalkata je 1 971 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 0 min. je průměrná doba letu Nové Dillí - Kalkata.
11 leteckých společností létá přímo z Nové Dillí do Kalkata.
223 letů týdně létá z Nové Dillí do Kalkata, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nové Dillí do Kalkata. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nové Dillí do Kalkata. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nové Dillí do Kalkata mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nové Dillí do Kalkata přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kalkata hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kalkata. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.