Mapa

Levné lety z Nové Dillí do Kathmandu

Informace o letu Nové Dillí - Kathmandu

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 294 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

65

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 816 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Jet Airways

Kathmandu

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kathmandu je jedno letiště: Kathmandu.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nové Dillí - Kathmandu je 3 294 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Nové Dillí - Kathmandu.
5 leteckých společností létá přímo z Nové Dillí do Kathmandu.
65 letů týdně létá z Nové Dillí do Kathmandu, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nové Dillí do Káthmándú. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nové Dillí do Káthmándú. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nové Dillí do Káthmándú mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nové Dillí do Káthmándú přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Káthmándú hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Káthmándú. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.