Mapa

Levné lety z Nové Dillí do Srinagar

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Srinagar...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nové Dillí - Srinagar

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 230 Kč

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

89

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 641 kilometrů

1 hod. 15 min.

Srinagar

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Srinagar je jedno letiště: Srinagar.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nové Dillí - Srinagar je 1 230 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Nové Dillí - Srinagar.
8 leteckých společností létá přímo z Nové Dillí do Srinagar.
89 letů týdně létá z Nové Dillí do Srinagar, a to k měsíci listopad.

Informace jsou ověřené k listopadu 2015

Aerolinky, které létají z Dillí do Šrínagaru

Trasu obsluhuje několik leteckých společností: Air India, IndiGo, SpiceJet a Jet Airways. Všechny společnosti vás z Dillí do Šrínagaru dopraví bez mezipřistání. Denně na této trase létají zhruba čtyři letadla.

Informace o terminálech

Letiště Indiry Gándhíové nedaleko indické metropole Dillí je jedním z nejrušnějších letišť v jižní Asii. Pro vnitrostátní přepravu je tam vyhrazen terminál 1.

V tomto terminálu je pro vás nachystána řada aktivit, jimž se můžete před odletem věnovat. Nachází se v něm bezpočet restauračních zařízení. Můžete se posilnit například v restauraci Taste of India, kde okusíte chutě a vůně tradiční indické kuchyně. Pokud byste si však chtěli od výrazných chutí na moment odpočinout, můžete navštívit italskou restauraci Spizzico. V terminálu 1 se nachází i italská kavárna Barista Lavazza, kde se nebojí experimentovat s různými druhy kávy.

V tomto terminálu se samozřejmě nachází i řada obchodů se suvenýry. Zajímavou památku na Indii seženete i v obchodě The Cellar, kde prodávají různé druhy indických i světových vybraných alkoholických nápojů či doutníky věhlasných světových značek.

Milovníky módy pak jistě zaujme obchod Da Milano, kde prodávají dámské i pánské tašky, kabelky či peněženky z té nejjemnější italské kůže. Konfekci pak seženete kupříkladu v obchodě Tommy Hilfiger či v pobočce globálního oděvního řetězce United Colors of Benetton. A letiště v Dillí nezklame ani ty, kdo si chtějí z dovolené přivézt nějaký šperk. K těmto účelům poslouží mimo jiné obchody Accessorize nebo Swarovski.

K WiFi se na letišti v Dillí můžete přihlásit na modernějším terminálu 3. Musíte si ale o připojení k internetu zažádat pomocí SMS. Pokud jste na letiště přijeli autem, můžete ho zaparkovat na jednom z parkovišť přímo u terminálů. Při předběžné rezervaci vyjde týden stání asi na 1200 korun.

Praktické informace

Na letišti buďte zhruba tři hodiny před odletem. Připravte si cestovní pas. Do Indie potřebujete vízum a musíte ho mít vyřízené ještě před odletem z Česka. Můžete o něj požádat na indickém velvyslanectví v Praze, jeho vyřízení trvá sedm pracovních dní. K jeho získání je třeba mít pas platný ještě dalšího půl roku a zpáteční letenku.

Co lze ve Šrínagaru očekávat

Ceny ve Šrínagaru jsou podobně jako v celé Indii nižší než v České republice. Například za šálek kávy tam zaplatíte 30 korun. Láhev vody stojí zhruba pětikorunu, láhev piva vyjde asi na 15 korun. Za bochník chleba pak zaplatíte necelých 10 korun.

Šrínagar se nachází v tropickém podnebném pásu. Připravte se ale na poměrně znatelné rozdíly teplot mezi dnem a nocí. Teploty v červenci a srpnu šplhají přes 40 stupňů, v prosinci a lednu je pak přes den kolem příjemných dvaceti, v noci ale teplota klesá až pod deset. Monzunové období začíná koncem července a vydatně prší až do konce září.

Do severní Indie se tedy nejvíce doporučuje cestovat na jaře. Při návštěvě této exotické perly Asie nezapomeňte přetočit ručičky svých hodinek. Indie leží v jednom časovém pásmu, kde je v zimě o 4,5 hodiny a v létě o 3,5 hodiny více než u nás. V zemi totiž není letní čas.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.