Mapa

Levné lety z Jayapura do Wamena

Informace o letu Jayapura - Wamena

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 201 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 245 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Wings Air

Wamena

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Wamena je jedno letiště: Wamena.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Jayapura - Wamena je 2 201 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Jayapura - Wamena.
2 letecké společnosti létají přímo z Jayapura do Wamena.
22 letů týdně létá z Jayapura do Wamena, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kota Jayapura do Wamena. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kota Jayapura do Wamena. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kota Jayapura do Wamena mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kota Jayapura do Wamena přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Wamena hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Wamena. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.