Mapa

Levné lety z Jayapura do Wamena

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Wamena...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Jayapura - Wamena

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 257 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 245 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Wings Air

Wamena

1 letiště

Prozkoumejte město Papua bagian barat

Často kladené otázky

V destinaci Wamena je jedno letiště: Wamena.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Jayapura - Wamena je 2 257 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Jayapura - Wamena.
2 letecké společnosti létají přímo z Jayapura do Wamena.
22 letů týdně létá z Jayapura do Wamena, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kota Jayapura do Wamena. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kota Jayapura do Wamena. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kota Jayapura do Wamena mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kota Jayapura do Wamena přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Wamena hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Wamena. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.