Mapa

Levné lety z Dakar do Bukurešť Otopeni

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bukurešť...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Dakar - Bukurešť Otopeni

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 958 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 5258 kilometrů

9 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air France

Bukurešť Otopeni

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bukurešť je jedno letiště: Bukurešť Otopeni.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dakar - Bukurešť Otopeni je 12 958 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 10 min. je průměrná doba letu Dakar - Bukurešť Otopeni.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Dakar do Bukurešť Otopeni.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dakar do Bukurešť. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dakar do Bukurešť. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dakar do Bukurešť mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dakar do Bukurešť přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bukurešť hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bukurešť. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.