Mapa

Levné lety z Dalian do Atény International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Atény...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Dalian - Atény International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

21 681 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8038 kilometrů

15 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air China

Atény International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Atény International je jedno letiště: Atény International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dalian - Atény International je 21 681 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
15 hod. 0 min. je průměrná doba letu Dalian - Atény International.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Dalian do Atény International.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ta-lien do Atény. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ta-lien do Atény. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ta-lien do Atény mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ta-lien do Atény přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Atény hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Atény. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.