Mapa

Levné lety z Moskva Domodedovo do Kréta

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Domodedovo - Kréta

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 317 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2440 kilometrů

5 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Kréta Heraklion, Kréta Chania a Sitia

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kréta jsou 3 letiště: Kréta Heraklion, Kréta Chania a Sitia.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Domodedovo - Kréta je 3 317 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 10 min. je průměrná doba letu Moskva Domodedovo - Kréta.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Moskva Domodedovo do Kréta.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Kréta. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Kréta. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Kréta mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Kréta přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kréta hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kréta. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.