Mapa

Levné lety z Moskva Domodedovo do Helsinki Vantaa

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Helsinky...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Domodedovo - Helsinki Vantaa

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 405 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 938 kilometrů

4 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Singapore Airlines

Helsinki Vantaa

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Helsinki Vantaa je jedno letiště: Helsinki Vantaa.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Domodedovo - Helsinki Vantaa je 5 405 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 30 min. je průměrná doba letu Moskva Domodedovo - Helsinki Vantaa.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Moskva Domodedovo do Helsinki Vantaa.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Helsinky. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Helsinky. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Helsinky mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Helsinky přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Helsinky hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Helsinky. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.