Mapa

Levné lety z Moskva Domodedovo do Boryspil

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kyjev...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Domodedovo - Boryspil

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 067 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 730 kilometrů

3 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Belavia

Boryspil

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Boryspil je jedno letiště: Boryspil.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Domodedovo - Boryspil je 4 067 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 45 min. je průměrná doba letu Moskva Domodedovo - Boryspil.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Moskva Domodedovo do Boryspil.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Kyjev. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Kyjev. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Kyjev mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Kyjev přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kyjev hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kyjev. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.