Mapa

Levné lety z Moskva Domodedovo do Petrohrad Pulkovo

Informace o letu Moskva Domodedovo - Petrohrad Pulkovo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 609 Kč

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

88

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 665 kilometrů

1 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

S7 Airlines

Petrohrad Pulkovo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Petrohrad Pulkovo je jedno letiště: Petrohrad Pulkovo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Domodedovo - Petrohrad Pulkovo je 1 609 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 10 min. je průměrná doba letu Moskva Domodedovo - Petrohrad Pulkovo.
8 leteckých společností létá přímo z Moskva Domodedovo do Petrohrad Pulkovo.
88 letů týdně létá z Moskva Domodedovo do Petrohrad Pulkovo, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Petrohrad. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Petrohrad. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Petrohrad mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Petrohrad přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Petrohrad hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Petrohrad. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.