Mapa

Levné lety z Štýrský Hradec do Kišiněv

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kišiněv...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Štýrský Hradec - Kišiněv

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 493 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1024 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Austrian Airlines

Kišiněv

1 letiště

Prozkoumejte město Kišiněv

Často kladené otázky

V destinaci Kišiněv je jedno letiště: Kišiněv.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Štýrský Hradec - Kišiněv je 4 493 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Štýrský Hradec - Kišiněv.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Štýrský Hradec do Kišiněv.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Štýrský Hradec do Kišiněv. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Štýrský Hradec do Kišiněv. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Štýrský Hradec do Kišiněv mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Štýrský Hradec do Kišiněv přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kišiněv hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kišiněv. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.