Mapa

Levné lety z Charkov do Dubaj

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Dubaj...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Charkov - Dubaj

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 114 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3210 kilometrů

7 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Turkish Airlines

Dubai, Dubai Al Maktoum International, Dubai Creek SPB a Jebel Ali SPB

4 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Dubaj jsou 4 letiště: Dubai, Dubai Al Maktoum International, Dubai Creek SPB a Jebel Ali SPB.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Charkov - Dubaj je 7 114 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 10 min. je průměrná doba letu Charkov - Dubaj.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Charkov do Dubaj.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Charkov do Dubaj. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Charkov do Dubaj. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Charkov do Dubaj mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Charkov do Dubaj přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Dubaj hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Dubaj. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.