Mapa

Levné lety z Boryspil do Sofia

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Sofie...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Boryspil - Sofia

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

854 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1026 kilometrů

2 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Windrose

Sofia

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sofie je jedno letiště: Sofia.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Boryspil - Sofia je 854 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 15 min. je průměrná doba letu Boryspil - Sofia.
2 letecké společnosti létají přímo z Boryspil do Sofia.
7 letů týdně létá z Boryspil do Sofia, a to k měsíci leden.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kyjev do Sofie. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kyjev do Sofie. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kyjev do Sofie mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kyjev do Sofie přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Sofie hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Sofie. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.