Mapa

Levné lety z Kalamata do Londýn Heathrow

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Londýn...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Kalamata - Londýn Heathrow

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 744 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2387 kilometrů

5 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Londýn Heathrow

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Londýn Heathrow je jedno letiště: Londýn Heathrow.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Kalamata - Londýn Heathrow je 2 744 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 30 min. je průměrná doba letu Kalamata - Londýn Heathrow.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Kalamata do Londýn Heathrow.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kalamata do Londýn. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kalamata do Londýn. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kalamata do Londýn mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kalamata do Londýn přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Londýn hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Londýn. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.