Mapa

Levné lety z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město

Informace o letu Kuala Lumpur - Ho Či Minovo město

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

732 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

82

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1038 kilometrů

1 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

AirAsia

Ho Či Minovo město

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ho Či Minovo město je jedno letiště: Ho Či Minovo město.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Kuala Lumpur - Ho Či Minovo město je 732 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 55 min. je průměrná doba letu Kuala Lumpur - Ho Či Minovo město.
6 leteckých společností létá přímo z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město.
82 letů týdně létá z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kuala Lumpur do Ho Či Minovo město přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ho Či Minovo město hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ho Či Minovo město. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.