Mapa

Levné lety z Los Angeles do Miami International

Informace o letu Los Angeles - Miami International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 865 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

52

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3761 kilometrů

4 hod. 49 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

American Airlines

Miami International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Miami International je jedno letiště: Miami International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Los Angeles - Miami International je 4 865 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 49 min. je průměrná doba letu Los Angeles - Miami International.
Jedna letecká společnost létá přímo z Los Angeles do Miami International.
52 letů týdně létá z Los Angeles do Miami International, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Los Angeles do Miami. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Los Angeles do Miami. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Los Angeles do Miami mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Los Angeles do Miami přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Miami hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Miami. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.