Mapa

Levné lety z Lisabon do Kréta

Informace o letu Lisabon - Kréta

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 762 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3006 kilometrů

5 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Kréta Heraklion, Kréta Chania a Sitia

3 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Lisabon do Kréta. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Lisabon do Kréta. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Lisabon do Kréta mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Lisabon do Kréta přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kréta hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kréta. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.