Mapa

Levné lety z Marseille do Řím Ciampino

Informace o letu Marseille - Řím Ciampino

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

612 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 630 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Řím Ciampino

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Řím Ciampino je jedno letiště: Řím Ciampino.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Marseille - Řím Ciampino je 612 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Marseille - Řím Ciampino.
Jedna letecká společnost létá přímo z Marseille do Řím Ciampino.
7 letů týdně létá z Marseille do Řím Ciampino, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Marseille do Řím. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Marseille do Řím. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Marseille do Řím mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Marseille do Řím přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Řím hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Řím. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.