Mapa

Levné lety z Mnichov do Pristina

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Priština...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Mnichov - Pristina

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 528 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

9

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 965 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Germania

Pristina

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Pristina je jedno letiště: Pristina.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Mnichov - Pristina je 2 528 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu Mnichov - Pristina.
6 leteckých společností létá přímo z Mnichov do Pristina.
9 letů týdně létá z Mnichov do Pristina, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Mnichov do Priština. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Mnichov do Priština. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Mnichov do Priština mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Mnichov do Priština přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Priština hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Priština. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.